2018

PF 2019
Všetkým priateľom a fanúšikom ďakujem za podporu v celom fotografickom a grafickom roku 2018!
Ďakujem úžasným majiteľom a chovateľom divých zvierat sov a dravcov bez ktorých by nevznikli také unikátne zábery a samozrejme skvelým lektorom (menovite Helenke), ktorí ma viedli vpred a umožnili mi vytvoriť krásne fotky a získať nových priateľov! Na tieto akcie sa pravidelne teším a s radosťou vraciam takmer každý mesiac, aj keď sa mi v počítači váľajú tisíce neupravených fotiek, tá atmosféra je na nezaplatenie :)
Ďakujem priateľom ktorých som vláčila hore dole po akciách a s nadšením so mnou a ťažkou technikou behávali a v neposlednom rade aj svojim žiakom ktorí sa účastnili mojich workshopov a povyhrávali najrôznejšie ocenenia za fotografie vytvorené na mnou organizovaných workshopoch. Znamená to pre mňa naozaj veľa a zo srdca vám ďakujem!

Keďže sa celý budúci rok bude niesť v znamení tigrov a ich záchrany, rozhodla som sa včleniť to aj do do svojej PF-ky. Už teraz môžem prezradiť, že sa budem spolu so svetovou organizáciou na záchranu veľkých šeliem podieľať svojimi pripravovanými foto výstavami na zbierke pre záchranu vysoko ohrozených sumatranských tigrov a myslím, že sa bude na čo tešiť ;)

Avšak ostatok je tajomstvom a ja vám všetkým prajem len to najlepšie, veľa šťastných foto kilometrov, výstavných aj osobných úspechov, kopec tvorivej múzy a nevyčerpateľné baterky a SD karty ;)


Týždenný stolový kalendár "COLLIES & SHELTIES 2019"

Po ročnej pauze som opäť vytvárala kalendár, avšak tentokrát nebol tradične dvojtýždenný, ale týždenný, aby v ňom bolo viac fotiek :) Niekoľkými som prispela sama a ostatné mi poslali majitelia kólií a šeltií zo Slovenska, Čiech, Poľska a Maďarska :) Napriek dlhoročnej spolupráci s firmou ktorá mi kalendáre pravidelne tlačí, sa firma pri práci pomýlila a nebola dotlačená posledná PF strana a autormi fotografií, za čo sa im hlboko ospravedlňujem. Autori boli dodatočne dotlačení a dolepení na poslednú stranu kalendára a chybu budem s firmou riešiť v Januári, keď bude opäť v prevádzke.

Prikladám pár fotiek kalendára, celý náhľad nájdete tu (po kliknutí na každú fotku sa náhľad zväčší): http://zathara.eu/index.php/2-uncategorised/50-kalendar-2019

      


Po dlhej dobe pes

Po dlhšej dobe som sa nechala nahovoriť na súkromné fotenie psa v jesenných farbách. Modelom mi bola mladá trokolórna dlhosrstá kólia, ktorá napriek obavám pózovala ako profík! Ďakujem za skvelú možnosť nafotiť si krásne plemeno do svojej zbierky a stráviť príjemný deň na vzduchu. Snáď som ešte nevyšla z cviku a fotky sa budú páčiť :)

[7]vivi06.jpg vivi05.jpg vivi03.jpg vivi07.jpg vivi02.jpg vivi04.jpg vivi01.jpg


Na love rysa

Po dlhej dobe som sa opä nahlásila na skvelý fotografický workshop ku výbornej fotografke Helene a musím povedať, že neľutujem ani tentokrát! Našim modelom bolo mláďa rysa, ktoré krásne pózovalo. Konečne to bolo fotenie aké som chcela, nejednalo sa o žiadne umiestňovanie ani štylzovanie zvieraťa, jednoducho sa vypustil a nechal sa aby si šiel po svojom, Takto sa aspoň trošku museli fotografi ponamáhať aby si fotku zaslužili a nebolo to ako pri vĺčati, ktoré sa im nosilo doslova pred objektív a oni si naň pekne počkali. Tentokrát to bola veľmi vydarená akcia a teším sa až bude rásť a budem ho môcť opäť pofotiť a tentokrát súkromne.

     


Môj prvý skutočný WILDLIFE

Tak jeden krásny a vzhľadom na to že to bolo prvý krát tak aj úspešný víkend plný wildlife. Ďakujem úžasnému poľovníkovi za to, že ma vzal na fotolov a splnil mi tak môj trojročný sen! Behali sme včera pri súmraku a dnes od svitania do skoro 10 a bol to vskutku zážitok! Škoda že mi nevyšlo všetko pretože sme videli krááásneho jeleňa avšak bol moc blízko a hlavne moc rýchli na môj objektív ale aj tak to bol zážitok ;Jednu srnku som naháňala po lúke a ostala som veľmi prekvapená keď som pozerala fotky. Už na lúke mi nešlo do hlavy prečo sa za mnou otáča celá keď jej stačí sa len obzrieť a čuduj sa svete ona na jedno očko nevidela! Bolo to zaujímavé zistenie no z nejakého dôvodu mám fotky s touto srnkou veľmi rada :)

[7]wildlife04.jpg wildlife05.jpg wildlife03.jpg wildlife01.jpg wildlife02.jpg wildlife06.jpg wildlife07.jpg


Fotenie psích obedience pretekov

Mám za sebou veľmi príjemný deň fotenia Fialových obedience pretekov, ktoré sa konali 13.10.2018 v konskej hale v Poľove pri Košiciach. Napriek prechladeniu som sa tam cítila veľmi dobre, ľudia boli skvelí a psíci uvolnení :) Fotenie šlo skvelo, hoc moja technika nebola nadšená toľkým prachom z haly a zrejme tam tak skoro fotiť nepôjdem, no stálo to za to, koláčiky boli perfektné a ja dúfam, že až sa prehrabem 1600 fotkami, odnesú si súťažiaci peknú spomienku :) Ešte raz ďakujem za dôveru a teším sa na ďalšie preteky!

[7]obedience02.jpg obedience04.jpg obedience01.jpg obedience07.jpg obedience03.jpg obedience05.jpg obedience06.jpg


1. miesto z 852 966 prihlásených fotografiíí!

Dnes ráno ma prekvapil takýto mail a nemohla som uveriť tomu čo tam píšu! Moja tigria fotka vyhrala People´s Choice vo fotosúťaži World Photography Day Photo Contest 2018z 852966 fotiek! Stále tomu neverím a som neskutočne šťastná! Ďakujem super majiteľom Huriho Romanovi a Petre za neskutočné fotenie a možnosť urobiť tak skvelú fotku. Už sa teším na výhru - GoPro kameru, ktorá by mi mala prísť do konca roka :) Zároveň som aktualizovala aj sekciu ÚSPECHY, kde nájdete všetko čo som doposiaľ "zvládla" usporiadané podľa rokov - pri každom príspevku nájdete aj fotku, ktorá sa ukáže po rozkliknutí názvu súťaže, alebo publikácie.

   


Fotenie obojkov

Po tom ako som vytvárala nové logo pre obojky firmy ABC-ZOO, som bola požiadaná o nafotenie novej kolekcie produktov pre poľskú firmu Zooleszcz, odkiaľ dostala firma abc-zoo spomínané obojky. Som veľmi rada že fotky budú zdobiť obe stránky a celý album nájdete na mojom fb v albume Collars - spacial photo session :) Pripájam pár ilustračných fotiek a za backstage foto ďakujem Diana Chloë Jánošková.

[7]obojky01.jpg obojky02.jpg obojky03.jpg obojky04.jpg obojky05.jpg obojky06.jpg obojky07.jpg


Nový design pre tričká

V poslednej dobe ma pár ľudí požiadalo o nejaký veselý psí design na tričká, no nemal to byť vysmiaty pes, skôr niečo symbolické. Ono sa veselé veci bez konkrétneho vzhľadu pomerne ťažko vymýšľajú, no raz ma pri daždivej prechádzke so psom napadlo, že by mohla by aspoň dúha aby bol ten dážď veselší. A to udalo smer požadovaným návrhom, ktoré sa všetky niesli v znamená dúhy, až na posledné návrhy s medveďom, ktoré boli vytvárané špeciálne podľa detailných požiadaviek zákazníka :) Pripájam pár designov, z ktorých sa už niektoré realizovali.

[7]tricko06.jpg tricko04.jpg tricko05.jpg tricko03.jpg tricko01.jpg tricko07.jpg tricko02.jpg


Billboard!

To si tak idete po mestskom obchvate a zrazu aha moja fotka na billboarde! Obrovské ďakujem našej zoo je to veľká pocta mať takto krásne vytlačenú fotku! Fotografia vyhrala v roku 2016 súťaž s názvom "Ohrozené druhy zvierat v ZOO Košice", ktorá sa konala s podporou Enviromentálneho fondu na podporu ohrozených druhov - článok TU.

   


Fotka líšky na snehu opäť bodovala!

Na stránke SHOT & SHOOT - MASTERS skončila s výsledkom 2x tooday best photo, 1x top+ a week highlight! - ODKAZ TU

 


Klubová výstava kólií a sheltií Lučenec 2018

Bola som pozvaná na klubovú výstavu kólií a sheltií, kde som fotila krátkosrsté kólie v pohybe. Myslím že fotky sa napriek ostrému slnku náramne vydarili a som veľmi rada, že sa páčia aj majiteľom :) V prípade záujmu o fotku ma kontaktujte mailom. Celý album nájdete na mojom fb: https://www.facebook.com/pg/tarawillowphotography/photos/?tab=album&album_id=774162219458395


Nové logo pre sady obojkov firmy ABC-ZOO!

Pred nedávnom som bola požiadaná aby som rozvrhla produktové logo na štítky obojkov pre firmu ABC-ZOO. Práca na logu ma moc bavila a som nesmierne rada že sa páčilo a následne použilo na produkty, ktoré sa budú zasielať hneď do niekoľkých krajín! Prikladám fotky obojkov ktoré som dostala (fotky som nerobila ja) a logo, ktoré som vytvorila :)

[7]stitok_obojky01.jpg stitok_obojky02.JPG stitok_obojky03.JPG stitok_obojky04.JPG stitok_obojky05.JPG stitok_obojky06.JPG stitok_obojky07.JPG


III. Workshop s dravcami a sovami - letovky

21.4. sa konal posledný a zároveň medzinárodný workshop fotenia dravcov až do jesene. Začala sa sokoliarska letná sezóna a tak žiaľ nie je možné urobiť workshop cez leto. Každopádne to bol naprosto luxusný workshop nie len s dravcami a sovami ;) Vďaka priateľom som dostala možnosť fotiť krásnych ježkov, za čo im patrí obrovské ďakujem. Ježko bol takým malým prekvapením na zahriatie fotografov, ktorého sme fotili hneď z rána. Po ježkovi prišli letovky s výrom, ktorý nám na záver krásne a nesmierne autenticky zapózoval aj s korisťou, ktorou bol králik. Po výrovi sme sa presunuli spolu s plamienkami do brezového hájika, kde sme si poctivé dve hodinky užili fotenie letoviek a stativoviek. Samozrejme nesmela chýbať ani obľúbená fotka dvojice a tu nás všetkých moc prekvapili, pretože tak ako sa v minulosti neznášali dnes sedeli natlačení na sebe a vyzeralo to úplne luxusne! Obe plamienky boli skvelé a ja musím nášmu sokoliarovi za uniktne vedenie a trpezlivosť len a len poďakovať! Okrem toho nám Slavo prichystal prekvapenie a okrem Plamienok priniesol aj krásneho mladého Kuvika, ktorého bola rafdosť fotiť (aj keď všetci tajne túžili vziať si ho a vyobjímať, pretože jeho roztomilosti sa nedalo odolať! Po obede ktorý sme mali vo vhodne nazvanej rešteurácii "U vlka", sme sa vydali na lúky kde sme strávili celé poobedie fotením orla v lete. Chvíľu nám zapózovali aj divý krkavec so sokolom a na záver nás potešili dve lastovičky, ktoré nám predpovedali blížiace sa teplo a leto :) Workshop sme zakončili fotením orla s korisťou (líška) a keďže na moju veľkú radosť zohnal sokoliar bažanta, cvakli sme si aj sokola s korisťou. Bol to deň plný prekvapení a ja som nadšená z naprosto exkluzívnej spolupráce dravcov a s ochotným, odborným vedením nášho skvelého sokoliara Slava z Horus Košice! Okrem toho ďakujem za asistenciu fotografovi Mattphoto, bez ktorého pomoci by sa to tak dobre nezvládlo a ďakujem aj skvelým fotografom za účasť a verím, že si odniesli veľa krásnych fotiek, na ktoré sa samozrejme teším ;)

Pred nedávnom som dostala odkaz na pár krásnych fotiek Diany, účastníčky 1. workshopu. Pripájam odkazy na jej gelériu pre potechu oka aj duše :)

Fotky Výra skalného od fotografky Diany a účastníčky 1. workshopu nájdete tu: http://sinister-death.blog.cz/1803/foto-workshop-s-dravcami-vyr-skalny

Fotky Plamienky taktiež od skvelej Diany nájdete tiež na jej blogu tu: http://sinister-death.blog.cz/1803/foto-workshop-s-dravcami-plamienka-driemava

[21]dravce3_01.jpg dravce3_02.jpg dravce3_03.jpg dravce3_13.jpg dravce3_14.jpg dravce3_15.jpg dravce3_16.jpg dravce3_17.jpg dravce3_18.jpg dravce3_19.jpg dravce3_04.jpg dravce3_20.jpg dravce3_21.jpg dravce3_22.jpg dravce3_23.jpg dravce3_24.jpg dravce3_05.jpg dravce3_06.jpg dravce3_07.jpg dravce3_09.jpg dravce3_12.jpg


Unie Českých a Slovenských zoologických zahrad - výroční zpráva

Vďaka Košickej Zoologickej záhrade a výhre 1. miesta v ich súťaži sa mi dostalo veľkej cti a moja výherná fotka sa objavila v ich tohoročnej Výročnej správe. Aby tej radosti nebolo málo, bola to priamo titulná fotka, ktorá zdobila aj CD obsiahnuté vo vnútri výročenky! Mám z toho nesmiernu radosť a je mi cťou, že zo všetkých zoologických záhrad a z množstva fotiek bola vybraná práve táto a všetkým za to patrí obrovské Ďakujem! Okrem toho je fotografia umiestnená aj na fb stránke únií Zoo. Výročnú správu si môžete pozrieť a stiahnúť na tomto odkaze: Výroční zpráva UCSZOO 2017 - PDF

   


Workshop "Dravce a sovy na Východe II"

24.2. sa konal druhý workshop s dravcami a sovami, ktorý bol tentokrát zameraný na zimné fotenie. Musím poďakovať nášmu skvelému sokoliarovi zo skupiny Horus za úžasné vedenie dravcov a obrovskú trpezlivosť v tej zime čo bola. Taktiež patrí veľké ďakujem našej Košickej Zoo, vďaka ktorej sa nám podarilo fotiť dravce s návnadou v podobe zajaca a potkanov pre sovy. Akcia to bola naozaj krásna s bohatou účasťou, len ma mrzí že nám počasi emoc neprialo. Pri fotení v lese sa to ešte dalo keďže tam nefúkalo a počasie bolo zo začiatku naozaj exkluzívne. Horšie to bolo na otvorenom priestranstve kde fúkalo tak silno, že sme sa báli aj o orla aby nám ho neodvialo. Práve preto nám nevyšlo fotenie letoviek, no v priebehu apríla/mája chystám náhradný temrín fotenia dravcov založený vyslovene na letovkách. V tej dobe by mali byť dravce aj sovy rozlietané a tak nám to môže pokaziť už len počasie no snáď sa všetko podarí ako má ;) Pripájam pár mobilových backstage fotiek keďže sme mali fotografa, no ten má veľa práce tak spoň tým mobilom. Okrem toho pripájam aj fotky dvoch účastníkov workshopu :)

[14]dravce2_1.jpg dravce2_2.jpg dravce2_3.jpg dravce2_7.jpg dravce2_4.jpg dravce2_5.jpg dravce2_6.jpg dravce2_8.jpg dravce2_11.jpg dravce2_10.jpg dravce2_9.jpg dravce2_12.jpg dravce2_13.jpg dravce2_14.jpg


Silica gél

Na workshopoch som sa stretla s otázkou, načo nosím plný batoh malých papierových vrecúšok. Tieto vrecúška nie sú hosiaké - sú plné tzv. silica gélu. Tento vysoko absorbčný granulát je výbornou pomôckou pre každého fotografa. Sama sáčky používam už pár rokov a nedám na ne dopustiť. Všetci isto poznáte ten nepríjemný pocit a strach o techniku, keď prídete domov po dlhom zimnom fotení a objektív sa Vám zahmlí/zarosí. Tieto sáčky napomáhajú pri pohlcovaní vlhkosti, čím sa dá účinne brániť pred vznikajúcimi plesňami v objektíve a technike. Pokiaľ idete fotiť do vlhkého počasia alebo vystavíte techniku prudkej zmene teploty, vždy je ideáne mať tieto sáčky nasypané v batohu/brašni, aby vysali hromadiacu sa vlhkosť. Raz sa nám podarilo zachrániť fotoaparát, ktorý sa kolegovi namočil pri fotení v potoku a prestal fungovať. Mysleli sme si že je po ňom, no vzali sme všetky sáčky čo sme mali, napchali ich do tela aparátu, hodili ho spolu s ďalšími gélmi do sáčku uzavreli a silica pohltila všetku vodu. Na prekvapenie nás oboch fotoaparát po 24 hodinách opäť fungoval, takže od tej doby máme obaja stále novú zásobu týchto gélov vždy doma v skrini a poctivo s nami chodia na každú fotoakciu či už v lete alebo v zime ;) V prípade záujmu o tento gél ma neváhajte kontaktovať, pravidelne ho nosievam na workshopy.

CENA - 2,50€/bal. - veľkosť 1 silica gélu je 2 x 6 cm a približná hmotnosť jedného sáčku je 2g. Balenie obsahuje 50ks silica sáčkov.


Obrazy a obrázky

Vždy ma poteší keď urobím ľuďom svojimi fotkami radosť. Pred nedávnom som dostala fotografie 2 fotiek, ktoré si odo mňa ľudia kúpili. Jendou bola dlhosrstá kólia dívajúca sa do vody, ktorá skončila pod nereflexným dvojitým sklom ktoré používajú v múzeách a druhým bol orol tlačený na plátno, ktorý urobil narodeninovú radosť jednému oteckovi :) Mám z toho veľkú radosť a ďakujem za tieto krásne fotky!

[7]picture06.jpg picture01.jpg picture02.jpg picture03.jpg picture07.jpg picture05.JPG picture04.JPG


1., 2. aj 7. miesto!

Neskutočnééééé! Moja líštička vyhrala na stránke Photocrowd 1. miesto v téme Zvieratá (https://www.photocrowd.com/photo-competitions/animals-162-animal-photo-contest-2813/overview/)!!! Áké bolo moje prekvapenie, keď som zistila že aj 2. miesto patrilo líštičke a dokonca som v prvej desiatke ostala ešte aj treťou fotkou a tou bolo 7. miesto s krásnou plamienkou, ktorú som fotila na svojom workshope (Fotenie dravcov a sov na východe)! Tá radosť je neskutočná a moc rozhodcom ďakujem, určite ma to podnietilo, aby som vo fotení pokračovala a ďalej súťažila :)

        


Fotenie na vysočine

Od rodičov a priateľov som dostala krásny predčasný narodeninový darček a tým bolo fotenie na vysočine pod vedením skvelej fotografky Heleny Kučerovej. Na plno som otestovala nový objektív, niečo nové sa priučila, spoznala nových fotografov a dala svojmu telu zas zabrať. Fotili sa líšky, volavka, orol aj vlk. Bol to báječný víkend z ktorého sa budem dlho zotavovať no verím, že s ami podarili moje vysnené fotky do súťaže :)

[7]helena01.jpg helena07.jpg helena02.jpg helena05.jpg helena03.jpg helena04.jpg helena06.jpg


Kurz fotenia psov pre začiatočníkov II.

20.1.2018 sa konal druhý kurz fotenia psov pre začiatočníkov v Košiciach. Napriek môjmu prvotnému prekvapeniu keď som zistila že fotiť už vie každý čiže nikto nie je začiatočník, to bol vcelku vydarený workshop, ktorý si všetci (podľa ich slov) užili aj napriek zime, Dúfam že si každý odniesol nejakú tú peknú fotku a čo to sa priučil :) Už sa na fotky moc teším a ďalší workshop si necháme až na teplejšie dni, kedy budeme mať všetko rozkvitnuté ;) Za spoločnú fotku účastníkov kurzu ďakujem Gabrielovi Pavlíkovi!

Ďakujem Diane ktorá sa zúčastnila aj Workshopu fotenia dravcov za krásny článok o tejto fotoakcii! Článok nájdete na jej blogu: http://sinister-death.blog.cz/1802/kurz-fotenia-fotenie-psov

[7]zaciatocnici2_01.jpg zaciatocnici2_02.jpg zaciatocnici2_03.jpg zaciatocnici2_07.jpg zaciatocnici2_06.jpg zaciatocnici2_04.jpg zaciatocnici2_05.jpg


Keď sa sny plnia

Po kúpe supertele Nikkor 200-500mm f5.6 som si povedala že ak sa nič nestane (nehoda objektívu a pod.), je to na dlho moja poelsdná investícia do foto techniky. Ale človek mieni pán Boh mení. Keď som brúsila po bazoši a hľadala či niekto nepredáva Lens Coat ochranný neoprén na objektív (síce som zakúpila z čiech vyhlasovaný Lens Protect, avšak som maximálne sklamaná a už nikdy si tentoprodukt nezakúpim), natrafila som na niečo nečakané. Nielenže som Lens Coat našla, ale spolu s ním bol v ponuke aj nekresťansky drahý objektív Nikkor 300mm f2.8. Tento objektív som skúšala vo verzii Canon na jednom z posledných workshopov a bola som nadšená jeho kresbou. Keďže ale stojí 3500€ (jeho novšia verzia až 5000€) bol to pre mňa na dlho nedosažiteľný cieľ. Aké bolo moje prekvapenie keď fotograf ponúkal tento 2 roky používaný objektív za 28.000Kč, čo je v prepočte cca 1100€. Za takýto plne funkčný nijak nepoškodený objektív ktorý mal od začiatku na sebe Lens Coat ochranu, je to cena priam rozprávková! Keďže mi z Vianoc niečo ostalo a práve prišla výplata, bolo to silné lákadlo. Do tej ceny mi samozrejme ešte pár stoviek chýbalo, no nakoniec sa mi vďaka kamarátovi fotografovi podarilo naškrabať potrebnú sumu a objektív som kúpila. Už som hopodrobila prvým testom a som nesmierne nadšená tou krásnou rozostrenou kresbou! Už sa teším ako ho vezmem na ďalš český workshop plne otestovať ;) No a dúfam že toto už bola naozaj na dlho poslendá investícia.... :D

[7]objektiv01.jpg objektiv03.jpg objektiv02.jpg objektiv06.jpg objektiv07.jpg objektiv05.jpg objektiv04.jpg


Osušky a uteráky

Máme ďalší produkt vo fotoobchode Je ňou krásna bavlnená osuška, ktorá je ideálnym darčekom nielen pre milovníkov psov, ale aj iných zvierat, ktoré.bežne v obchode nezoženiete. Je tiež vhodná ako unikátna a ORIGINÁLNA trofej na klubovej výstave Samozrejme sa dá dohodnúť podobne ako pri rohožke aj na vytvorení grafického návrhu (ako vidíte na fotkách) Výroba osušiek trvá podľa nákladu 5-10 dní. Cena sa odvinie od počtu kusov - čím ich je viac, tým je cena nižšia. Ako hovorí nadpis je možné vyrobiť aj uteráky. Materiál je ten istý, no tu je minimálny odber od 10ks.

Rozmer: 70cm x 140cm

Materiál:
- Horná (potlačená) strana: 100 % PES mikroplyš
- Spodná strana: 100 % bavlna froté

[7]osuska01.jpg osuska03.jpg osuska06.jpg osuska02.jpg osuska04.jpg osuska05.jpg osuska07.jpg


Home sweet home!

Do ponuky tlačených fotografií som pridala potlač rohožiek. Prví zákazníci už majú svoju vlastnú rohožku s na mieru vyrobenou grafikou a robí im radosť každý deň keď prídu domov :) Horná strana je filc potlačený sublimačnou technikou a spodok rohožky je pogumovaný. Je možné vyrobiť 2 veľkosti: klasickú 60x40cm a väčšiu 67x44cm. V prípade záujmu o rohožku a nacenenie ma neváhajte kontaktovať.

[7]rohoz-01.jpg rohoz-02.jpg rohoz-03.jpg rohoz-04.jpg rohoz-05.jpg rohoz-06.jpg rohoz-07.jpg


Kalendár so sovami na objednávku

Keď ma začiatkom roku požiadali o súkromnú tlač kalendárov pre rok 2018 s mojimi sovami, bolo to veľmi milé prekvapenie. Keďže mali moje tlačiarne v tej dobe voľno, skúsila som inú stránku a som veľmi spokojná :) Kalendár sa tlačil niekoľkokrát a som nadšená, že robí radosť v domácnostiach :)

[14]uvod.jpg 01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg detail1.jpg